उनले आइतबार साँझ आठौँ महाधिवेशनको बन्दसत्रमा २३६ जना केन्द्रीय सदस्यको नाम पेश गरेका हुन्। केन्द्रीय सदस्यमा प्रचण्डले प्रस्ताव गरेको नाम अनुमोदनसमेत भइसकेको छ।
उनले खुलातर्फ १११ र समावेशीतर्फ १२५ जना गरी २३६ जना केन्द्रीय सदस्यको नाम पेश गरेका थिए। माओवादीको २९९ सदस्यीय केन्द्रीय सदस्यमध्ये ६३ सिटमा पछि मनोनीत गर्ने गरी खाली राखिएको छ।
खुलातर्फबाट केन्द्रीय सदस्यः
१) नीपबहादुर थारु चौधरी
२) लक्ष्मणदत्त जोशी
३) शरदसिंह भण्डारी
४) खगराज भट्ट
५) नरेन्द्र बहादुर कुँवर
६) त्रिलोचन भट्ट
७) माधव सापकोटा
८) युवराज चौलागाईं
९) लेखनाथ दाहाल
१०) शालिकराम जमरकट्टेल
११) श्यामकुमार श्रेष्ठ १
२) हरि दाहाल
१३) महेश्वर दाहाल
१४) हेमलाल शर्मा
१५) सन्त कुमार दरै
१६) हितमान शाक्य
१७) कृष्ण प्रसाद सापकोटा
१८) धर्मनन्द देवकोटा
१९) मुक्तिनारायण प्रधान
२०) ईश्वरी प्रसाद भट्टराइ
२१) सुनिलकुमार मानन्धर २
२) हरिबोल गजुरेल
२३) पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
२४) दिलिप महर्जन
२५) सुनद किराती
२६) किरन कुमार राई
२७) सुरेश कुमार राई
२८) हेमराज भण्डारी
२९) राजेन्द्र कार्की
३०) एकचन्द बराल
३१) पदम बहादुर राई
३२) साबित्रि कुमार काफ्ले
३३) सुरेन्द्र कुमार कार्की
३४) युवराज भट्टराई
३५) अजयशंकर नायक
३६) अशोक कुमार मण्डल
३७) भरत प्रसाद साह
३८) प्रकाशहरी पोखरेल
३९) राजु खड्का
४०) जोग कुमार बर्बरिया यादव
४१) गोपाल ठाकुर
४२) रामकुमार शर्मा
४३) रामेश्वर राय यादव
४४) मात्रिका प्रसाद यादव
४५) प्रल्हाद कुमार बेढाथोकी
४६) गिरिराजमणी पोखरले
४७) विश्वनाथ साह
४८) गणेश साह
४९) इन्द्रविर थारु
५०)जीवन गौतम
५१) तेजबहादुर ओली
५२)हेमराज शर्मा पोखरेल
५३) गणेशमान पुन
५४) जद प्रसाद शर्मा
५५) वर्षमान पुन
५६) महेवर गहतराज ५
७) कुल प्रसाद केसी
५८)डोर प्रसादउपाध्याय
५९)सुक बहादुर रोका
६०)तिलकराम शर्मा
६१)चक्रपाणी खनाल
६२)कृष्णधोज खड्का
६३)कृष्णबहादुर महरा
६४)बामदेव क्षेत्री
६५)झक बहादुर मल्ल
६६)बिन्दमान श्रेष्ठ
६७)रामदीप आचार्य
६८) महेन्द्र बहादुर शाही
६९)राजकुमार शर्मा
७०)शक्ति बस्नेत
७१)गजेन्द्रबहादुर महत
७२) तेज बहादुर बस्नेत
७३)जनार्दन शर्मा
७४)मायाप्रसाद शर्मा
७५)कालि बहादुर मल्ल
७६)युवराज दुलाल
७७)राम प्रसाद सापकोटा
७८)ओमनाथ ढुंगान
७९)गंगा कार्की
८०) पुर्षेविक्रम मल्ल
८१) लिलामणी पोखरेल
८२) लक्ष्मण पन्त
८३) लेखनाथ न्यौपाने
८४) डिलाराम आचार्य
८५) झक्कु सुवेदी
८६) सित बहादुर बस्नेत
८७) कृष्णबहादुर केसी
८८) अमरबहादुर गुरुङ
८९) गुप्त बहादुर ठकुरी
९०) खिमलाल देवकोटा
९१) देवेन्द्र पौडेल
९२) हरि बहादुर चुमाङ
९३) रामकृष्ण गैरे
९४) नारायणकाजी श्रेष्ठ
९५) कृष्णप्रसाद धिताल
९६) देव गुरुङ
९७) श्रीराम ढकाल
९८) सुरेश आले मगर
९९) धितराज पाण्डे
१००) दिनानाथ शर्मा
१०१) पम्फा भुसाल
१०२) उर्मिला अर्याल
१०३) जयपुरी घर्ती
१०४) रेखा शर्मा
१०५) पूर्ण कुमारी सुवेदी
१०६) यशोदा गुरुङ सुवेदी
१०७) पशुराम रम्तेल
१०८) महेन्द्र पासवान
१०९) गोपी बहादुर कार्की आक्षामी
११०) दलजीत विके सिरपाइली
१११) वीरमान चौधरी
खस आर्य पुरुषतर्फ (समानुपातिक):
नारायणप्रसाद दाहाल
सुर्यप्रकाश सुवेदी
धिरेन्द्र शर्मा
नर बहादुर विस्ट
बसन्त शर्मा
केशब नेपाल
निर्मल आचार्य
जोग बहादुर महरा
तारानाम सुविर
देवराज रेग्मी
हरिराज अधिकारी
देवेन्द्र पराजुली
अच्युतम काफ्ले
खसआर्य युवा पुरुषः
विजय भण्डारी
दुर्गा चापागाईं
अनिल शर्मा
लालबहादुर सोडारी
खसआर्य महिलाः
आशा कोइराला
सीता पोखरेल
कल्पना धमला
गङ्गाकुमारी बेल्बासे
दामाकुमारी शर्मा
देवी खड्का
धर्मशिला चापागाईं
नारायणी शर्मा
वलावती शर्मा
विमला सुवेदी
रेणु चन्द
रेनु दाहाल
सत्या पहाडी
समिता कार्की
लक्ष्मी न्यौपाने
मञ्जु बम
कुन्ती जोशी
टीका बुढाथोकी
गोमा कुँवर
कालिका चलाउने
मुक्तिनी गौतम
हरिमाया शर्मा
मुक्ति चौलागाईं
खसआर्य युवा महिलाः
यशोदा न्यौपाने
ओमकुमारी पौडेल
विमला सिंह
दीपा सिम्खडा
गीता तिमिल्सिना
कृष्णा शाह
दलित पुरुषः
विष्णु विक
यमबहादुर परियार
जगत पार्की
दलित महिलाः
अञ्जना विसंखे
सुशीला श्रीपाइली
धनमाया विक
लक्ष्मी विक
शान्ति नेपाली
गीता गहतराज
पम्फा बसेल
दलित युवाः
सुवोध श्रीपाइली
महिला दलित
पार्वती विक
मुस्लिमः
हकिकुल्ला मुसलमान
कोशर शाह
मधेसीः
जगत यादव
शिवकुमार मण्डल
रामकुमार यादव
मधेसी युवा
सुरेन्द्र मेहता
मधेसी महिलाः
बोधमाया कुमारी यादव
सुनिता कुमारी यादव
आदिवासी जनजाति
अजम्बर राई काङमाङ
रामकुमार राई
दिपेन्द्र पुनमगर
परशुराम तामाङ
हितबहादुर तामाङ
दिलीप प्रजापति
छक्कबहादुर लामा
जनजाति युवा
इन्द्र आङ्बो
नवीन जिरेल
जनजाति महिला
अमृता थापा
ओनसरी घर्ती
कमला रोका
तारा घर्ती
शशी श्रेष्ठ
लक्ष्मी लामा
सोमती तमु
होमकुमारी खापुङ
सीता थेबे
मणि खम्बु किराती
जनजाति युवा महिला
आर तामाङ
कमला दोङ
बिना मगर
थारू पुरुष
सन्तकुमार चौधरी
हरिनारायण चौधरी
देवीलाल चौधरी
थारु युवा पुरुष
अमनलाल मोदी थारु
थारु महिला
रुपा चौधरी
अन्जना चौधरी
मञ्जु चौधरी
कृष्णा चौधरी
थारू युवा महिला
रामकुमारी चौधरी
पिछडिएको क्षेत्र
नरेश भण्डारी
देवकी मल्ल
कुमार पौडेल
अपांग महिला
चम्पा कार्की
अपांग
चुडामणि खड्का
मधेसी पुरुष
घनश्याम यादव